EKSLUZYWNA FOTOGRAFIA ŚLUBAN I FILIMOWANIE WESEL

Zapewniamy kompleksowe usługi związane z organizacją, koordynacją oraz projektowaniem wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych i okolicznościowych:

  • Wesela- pełna lub częściowa organizacja przyjęcia weselnego lub sama koordynacja tego wyjątkowego dla każdego dnia. Szczegóły w osobnym katalogu PartyExpert – “Wesela z klasą”
    Oświadczyny- Potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu i dopilnowaniu wszystkiego co się wiąże z tą ważną chwilą w życiu? Pomożemy, podpowiemy, doradzimy i dopilnujemy najdrobniejszych szczegółów!
    Wieczory kawalerskie / panieńskie- niech ostatnia impreza przed ślubem będzie dla Ciebie i Twoich przyjaciół wiekopomna. Zadbamy o to, aby trwale zapisała się w pamięci wszystkich uczestników!
    Osiemnastki / Urodziny / Rocznice- Przygotujemy dla Ciebie pełne atrakcji przyjęcie i niezapomnianą imprezę! Niech będzie to wyjątkowa uroczystość!
    Chrzciny i komunie- w tych ważnych dla Was i Waszego dziecka dniach z pewnością chcielibyście się skupić w pełni na przeżyciach duchowych, bez zaprzątanie sobie głowy przygotowaniem uroczystości. Zajmiemy się organizacją przyjęcia i dopilnujemy wszystkich szczegółów