Copyright 2019 - PARTYEXPERT.PL
  • EKSKLUZYWNA FOTOGRAFIA I FILMOWANIE ŚLUBÓW I WESEL

  • DEKORACJE ŚLUBÓW I WESEL

  • DJ I WODZIREJ NA WESELA I EVENTY

  • ZABAWY, ANIMACJE,"ŻYWE" MASKOTKI NA WESELA I EVENTY

  • "ŻYWA" FOTOBUDKA

  • VIDEOKSIĘGA PAMIĄTKOWA GOŚCI

  • WIECZORY TEMATYCZNE,18STKI, KAWALERSKIE, PANIEŃSKIE, GALE


„Walentynki z PartyExpert.pl”

Serdecznie zapraszamy do naszej romatycznej strefy, jaką stworzą dla Państwa nasi animatorzy z firmy PARTYEXPERT.PL. W ten romatyczny wieczór zabierzemy Państwa w świat miłosnej Poezji, a wisienką na torcie, będzie przepiękny wokal naszej gwiazdy wieczoru Alicji Chmielewskiej, której teledyski można zobaczyć w ogólnopolskich mediach publicznych.
Bardzo duży nacisk kładziemy na dekoracje, aby poczuć prawdziwy klimat zabawy. Przede wszystkim jest to oświetlenie sceny lub sali oraz tło na scenie o wymiarach 4-6 m x 2.5 m. Na życzenie klienta, po każdej evencia wysyłamy zdjęcia lub krótki filmik. Do wybory są dodatkowe atrakcje na zamówienie : „Arcydzieła z lodu dla zakochanych Romantyczny „Dance Show” chodzącą maskotka serce, która dla każdych zakochanych będzie rozdawać czerwone róże... (Więcej informacji oraz cennik – zapraszamy to kontaktu z naszymi przedstawicielami pod nr 513 815 008) więcej na naszej stronie partyexpert.pl Zapraszamy na niezobowiązujące 20 minutowe spotkanie z naszymi przedstawicielami w celu przedstawienia naszej oferty ( tel 513 815 008) ( Możliwość w celu sprawdzenia naszych umiejętości rozliczyć części usługi w barterze – więcej informacji pod nr 513 815 008 ) .
Serdecznie zapraszamy do naszej wspaniałej strefy zabaw dla dzieci, jaką stworzą dla Państwa nasi animatorzy z firmy PARTYEXPERT.PL. Nasze atrakcje wyróżniają się tym, iż nie są robionę na jedno „kopyto”, jak to można zauważyć przy innych firmach eventowych, lecz szczególnie zwracamy uwagę na małe detale. Nasze imprezy są przede wszystkim tematyczne, a prowadzący to znane postacie z filmów i bajek.
Śpiewający sobowtór Freddiego Mercury

Wokalista o łudząco podobnym głosie przebrany w strój, w którym FREDDIE MERCURY występował na stadionie WEMBLEY naśladuje wszystkie charakterystyczne ruchy ponadczasowego wykonawcy.

Wierne odtworzenie znanego przeboju „I Want to Break Free”
zapewniło Mirkowi wygraną w programie TVN„Zostań Gwiazdą” a w konsekwencji finał.
Śpiewa na żywo i do złudzenia przypomina oryginał nie tylko głosowo ale także wizualnie.
Na koncertach ma wspaniały kontakt z publicznością , która świetnie bawi się przy znanych i lubianych piosenkach z repertuaru zespołu Queen.

Our website is protected by DMC Firewall!