Copyright 2019 - PARTYEXPERT.PL
  • EKSKLUZYWNA FOTOGRAFIA I FILMOWANIE ŚLUBÓW I WESEL

  • DEKORACJE ŚLUBÓW I WESEL

  • DJ I WODZIREJ NA WESELA I EVENTY

  • ZABAWY, ANIMACJE,"ŻYWE" MASKOTKI NA WESELA I EVENTY

  • "ŻYWA" FOTOBUDKA

  • VIDEOKSIĘGA PAMIĄTKOWA GOŚCI

  • WIECZORY TEMATYCZNE,18STKI, KAWALERSKIE, PANIEŃSKIE, GALE

Mikołaj do Wynajęcia

 

1.) WIZYTY DOMOWE

Od 1 listopada ruszają zapisy na wizytę Mikołaja
W tym roku mamy do dyspozycji aż
- 10 Mikołajów Standarowych
- 1 Mikołaj na Sportowo
- 1 Mikołaj Biskup
- 5 Śnieżynki ( które zajmują się profesjonalnie fotografią)
- 1 Bad Santa

 

 

Jak wygląda wizyta :

KROK 1
Piszemy email do mikołaja na adres fotolans(malpka)vp.pl lub dzwonimy pod numer tel Podajesz termin, dokładną godzinę, adres i liczbę uczestników wizyty oraz czy jesteś zainteresowany albumem pamiątkowym z wizyty . Podajesz nr telefonu, aby mikołaj dał Ci znać, że już czeka pod domem z prezentami.
KROK 2
Twoje zamówienie zostanie potwierdzone (mailem lub telefonicznie). Jeżeli godzina, którą podałeś jest już zajętą, ustalimy z Tobą inną godzinę . Jeżeli mieszkanie znajduje się poza I strefą taxi w Twoim mieście, śnieżynka ustali z Tobą wysokość dopłaty za zdarte kopyta reniferów. Zostaniesz poinformowany również o numerze telefonu do Mikołaja.
KROK 3
W dzień wizyty. Mikołaj przybywa pod Twój dom, dając Ci znak (SMS lub sygnał), że już nadjechał. Odbiera prezenty w umówionym miejscu i już jest gotowy. Rozlega się pukanie do drzwi. "Ho! Ho! Ho Czy są tu grzeczne dzieci!?". W drzwiach staje Mikołaj z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów oraz śnieżynka fotograf . Dzieci zapraszają miłych gości do domu i zaczyna się Rozdawanie prezentów.Wizyta trwa 20-30 min. To wystarczy na rozdanie wszystkich upominków, piosenki, wierszyki, rozmowy o tym kim chcemy być jak dorośniemy (wyłącznie z rodzicami), oraz na sesje zdjęciowe .Na koniec Mikołaj żegna się i zostaje odprowadzony przez rodziców na korytarz, gdzie sam zostaje obdarowany.

 

 

 

 

 

 

2.) AKCJE PROMOCYJNE DLA FIRM

 

 

 

 

 

 

 

 

3.) MIKOŁAJ DLA FIRM - WIGILIA FIRMOWA

 

 Przede wszystkim kładziemy nacisk na:

- Dobrą zabawę wszystkich pracowników (bez wyjątków- czy to szef , pracownik, czy księgowa ...dla Mikołaja wszyscy są równi).

- Zawsze przygotowujemy  scenariusz wizyty.

- Mikołaj zanim wręczy prezent ...szczegółowo musi mieć wcześniej informacje na temat każdego pracownika (bez wyjątków- czy to szef , pracownik, czy księgowa).

- Zapewniamy dodatkową dekoracje sali - do uzgodnienia (tło, podświetlenie ledowe,itp).

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!