>>>> Mikołaj na Wigilię firmową lub do Twojego domu >>>

>>> Największa agencja wynajmu Mikołaji na Podbeskidziu>>>

*** Mikołaje dla firm
*** Mikołaje dla przedszkoli i szkół
*** Mikołaje – wizyty indywidualne do Twoim domu
*** Mikołaje – akcje charytatywne
*** Mikołaje w centrach handlowych … itp

*** Mikołaje dla przedszkoli i szkół
*** Mikołaje – wizyty indywidualne do Twoim domu
*** Mikołaje – akcje charytatywne
*** Mikołaje w centrach handlowych … itp


>>> W tym roku mamy do dyspozycji aż
– 10 Mikołajów Standarowych
– 1 Mikołaj na Sportowo
– 5 Śnieżynki ( które zajmują się profesjonalnie fotografią)
– 1 Bad Santa
– MIKO -MINIONEK
.

Jak wygląda wizyta :
KROK 1
Piszemy email do mikołaja na adres biuro@partyexpert.pl lub dzwonimy pod numer tel Podajesz termin, dokładną godzinę, adres i liczbę uczestników wizyty oraz czy jesteś zainteresowany albumem pamiątkowym z wizyty . Podajesz nr telefonu, aby Mikołaj dał Ci znać, że już czeka pod domem z prezentami.
KROK 2
Twoje zamówienie zostanie potwierdzone (mailem lub telefonicznie). Jeżeli godzina, którą podałeś jest już zajętą, ustalimy z Tobą inną godzinę . Jeżeli mieszkanie znajduje się poza I strefą taxi w Twoim mieście, śnieżynka ustali z Tobą wysokość dopłaty za zdarte kopyta reniferów. Zostaniesz poinformowany również o numerze telefonu do Mikołaja.
KROK 3
W dzień wizyty. Mikołaj przybywa pod Twój dom, dając Ci znak (SMS lub sygnał), że już nadjechał. Odbiera prezenty w umówionym miejscu i już jest gotowy. Rozlega się pukanie do drzwi. “Ho! Ho! Ho Czy są tu grzeczne dzieci!?”. W drzwiach staje Mikołaj z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów oraz śnieżynka fotograf . Dzieci zapraszają miłych gości do domu i zaczyna się Rozdawanie prezentów.Wizyta trwa 20-30 min. To wystarczy na rozdanie wszystkich upominków, piosenki, wierszyki, rozmowy o tym kim chcemy być jak dorośniemy (wyłącznie z rodzicami), oraz na sesje zdjęciowe .Na koniec Mikołaj żegna się i zostaje odprowadzony przez rodziców na korytarz, gdzie sam zostaje obdarowany. …OSTANIA MOŻLIWOŚĆ ZAPISÓW NA WIZYTĘ